Але цю статтю ми так і назвемо Vswork / Skype. Скайп — це програма, а vswork.ru це сайт який з’єднує спеціалізовану галузь в якій знаходяться дві зацікавлені сторони. Всі переговори з роботодавцями відбуваються в спеціальній переговорної – кабінеті і спілкування відбувається не через програму, а через браузер.Тільки в 2016 році таку задумку взагалі можливо було реалізувати. У нас найкращі видео собеседование.

Звичайно скайп має схожу функцію відео зв’язок, але скайп, напевно, це не той ресурс, на якому ми можемо проглядати резюме і вакансії. Це те через що ми звикли з вами спілкуватися з родичами, які перебувають у різних містах. Vswork.ru це спеціалізований ресурс з пошуку роботи та працівників з усіма необхідними інструментами як для роботодавця так і для здобувача.

Ну ось, припустимо, як знайти в скайпі компанію яка шукає співробітника на роботу? «Питають розробники, коли їм говорять про скайп…?» «Як поговорити з відділом кадрів?» Кажуть, що не як! Всі проекти, які є в мережі Internet взагалі не схожі на сервіс On-Line співбесід. Люди вигадують якісь питання і відповіді у вигляді запису відео з подальшою відправкою роботодавцю на пошту. Питається, а де принцип спонтанності? Який сенс постановки важливих питань відповіді, на які не повинні бути підготовлені заздалегідь?

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here