Більшість бюро переводов або перекладачів окремо пропонують традиційні послуги — усний чи письмовий переклад. Але ми пропонуємо переклад аудіо та відео матеріалів, який є новою послугою на даному ринку. Технології не стоять на місці, компанії розвиваються, суспільство вимагає чогось нового, тому переклад відео роликів і аудіозаписів стає затребуваною послугою в нашій компанії. Такий переклад вимагає великого професіоналізму, адже тут необхідно дотримуватися стилістики оригіналу, що не можна здійснити без досвіду і спеціалізації. Ви можете переглянути расценки переводчиков на сайті http://infoperevod.com.ua.

Письмовий переклад з аудіо або відео матеріалів. Це один з найпростіших і популярних варіантів, який може виконати наше бюро перекладів. В результаті ви отримаєте текст, який може бути як субтитрами до фільму або перекладом мови. Ви можете використовувати даний текст і інформацію для своїх потреб.
Переклад і озвучування аудіо або відео ролика. Ви отримаєте текстовий файл і готовий до відтворення відео формат. Тут усне мовлення не просто перекладається, але і в подальшому налічується і накладається на оригінал. Прикладом такого перекладу може служити переклад і дубляж фільму.
Усний переклад з одночасним зачитуванням і записом. Це з одного боку складний варіант, але при цьому отриманий для сприйняття текст дуже складний. Прикладом такого перекладу може бути неякісно перекладений фільм, при якому сюжет йде попереду перекладу.
Ми надаємо переклад відео та аудіо матеріалів будь-якої складності. У штаті нашої компанії працюють досвідчені і кваліфіковані перекладачі, які володіють не тільки мовою, але й приємною дикцією. Ми можемо виконати усний переклад аудіо-відео «під ключ» що вийде значно дешевше, ніж робота з професійними акторами.
Замовивши переклад у нас, ви залишитеся задоволені якістю і швидкістю роботи. Наші розцінки вас приємно здивують, адже вони в меншу сторону відрізняються від конкурентів, а якість наших перекладів перевершує їх за всіма показниками.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here