Бочки металлические для зберігання і бродіння харчових рідин, спеціально виготовлені і розроблені для невеликих виробництв і домашнього використання. Серед наших танків кожен знайде для себе потрібний, якщо на нашому сайті немає стандартизованого вироби задовольняє ваші потреби, ми можемо виготовити для Вас будь-яку ємність на нашому заводі Італії.

Бочки вироблені нами є прикладом високоякісного європейського виробництва, з чудовою нержавіючої сталі Thyssen-Krupp. У нашому асортименті є практично всі варіації танків для виробництва вина і напоїв, Бідони з нержавійки для виготовлення браги або домашнього вина з ягід зібраних на власній присадибній ділянці, також їх прийнято називати молочними бідонами або молочними флягами, але суть від цього не змінюється в них можна зберігати все що завгодно. Бідон з нержавіючої сталі є хорошою альтернативою алюмінієвої фляги. Спеціальні ємності для зберігання і бродіння вина, з плаваючою кришкою або просто з герметичним люком, яку багато хто називає по простому «Бочка з нержавійки».

Також ми не залишили без уваги пивоварів, на нашому сайті ви зможете знайти невеликі танки для приготування пива (ЦКТ) з конічним дном, ємності для бродіння, а виробники квасу можуть відкрити для себе ємності з плаваючою кришкою є ідеальним рішенням для виробництва квасу.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here