Безметалова кераміка — одне з нових і найбільш прогресивних напрямків в зубному протезуванні. Останнім часом в стоматології протезування зубів з використанням безметалловой кераміки використовується все частіше.

Безметалеві конструкції безметалева кераміка виробляються із спеціальної особливо міцної кераміки без додавання металевого каркаса, що надає остаточної конструкції необхідний естетичний вигляд.

Безметалова кераміка абсолютно нешкідлива для організму. Керамічні коронки виготовляються цілком відповідно до форми і кольором зубів пацієнта. На період виготовлення постійних конструкцій пацієнтові можуть поставити тимчасову коронку (тимчасовий протез), який приховає дефект, і пацієнт ніколи не буде відчувати труднощів у спілкуванні.

Безметалова кераміка зубний протез

Безметалова кераміка в зубному протезуванні використовується в якості керамічних вкладок і накладок (Інлей, онлей), вінірів (керамічні накладки на передню частину зуба), зубних коронок і зубних протезів. В даний час в стоматології протезування з використанням безметалловой кераміки частіше застосовується при виготовленні незнімних протезів, проте, в деяких випадках безметалловая кераміка може бути використана і в виготовленні знімних протезів (наприклад, коли знімні протези фіксуються за допомогою мікроімплантів).

Безметалова кераміка або металокераміка, що вибрати?

На відміну від металокерамічних коронок, де в якості основи використовується металевий ковпачок з подальшим облицюванням керамічною масою, в безметалловой кераміці як каркас використовується оксид алюмінію або цирконієва основа коронки, на який наноситься керамічна маса.

Ще однією перевагою безметалловой кераміки перед металокерамікою є її біоінертністю, тобто повна нешкідливість для організму і відсутність алергічних реакцій.

Переваги безметалловой кераміки

Головне достоїнство безметалловой кераміки — найвищі естетичні характеристики. Безметалова кераміка має таку ж ступінь заломлення світла, як і емаль здорового зуба, тому зубну коронку з безметалловой кераміки практично неможливо відрізнити від «живих» зубів навіть при дуже ретельному розгляді.

Зубні коронки і зубні протези з безметалловой кераміки мають високу амортизаційної здатністю (що знижує навантаження на пародонт і робить їх незамінними при протезуванні на імплантатах).

Безметаллокераміческіе зубні протези стійкі до зносу, не змінюють свій колір, ідеально прилягають до ясен (і, як наслідок, попереджають проникнення інфекції і розвитку карієсу)

До недавнього часу зубні коронки з безметалоовой кераміки встановлювалися тільки на передні зуби для вирішення естетичних завдань, проте, з появою нових ливарних технологій зубні коронки і зубні протези з використанням безметалловой кераміки з успіхом застосовуються і для протезування жувальних зубів.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here