Барбершопи або перукарні для чоловіків сьогодні стали відкриватися повсюдно. Однак, це не нове віяння. У тридцятих роках двадцятого століття barbershop існували в європейських країнах і Сполучених Штатах Америки. Втім, їх швидко витіснили з ринку звичні для нас перукарські салони. І ось, через кілька десятків років, мода на стиль і атмосферу барбершопов повернулася. В даний час їх можна знайти не тільки в медаполісах, а й практично в кожному місті. Популярність барбершопов легко пояснити як модою на вінтаж, так і суворій чоловічій необхідністю.
Барбершоп — це не просто перукарня для чоловіків. Звичайно, в такому закладі можна зробити стрижку. Але все ж барбершоп барбершопом роблять специфічні послуги. Тільки тут можна поголитися небезпечною бритвою, підстригти вуса і надати форму своїй бороді.
Найчастіше інтер’єр барбершопов стилізований під цирульні минулих століть. При цьому вишукане ретро органічно поєднується з найсвіжішими віяннями сучасності. Зали оснащені професійними кріслами, а на озброєнні майстрів тільки найкращі засоби для догляду.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here