Лабораторні аналізи

Мінімум раз в житті кожна людина звертається до медичного закладу, за новая справка лфк та  щоб здати лабораторні аналізи. Завдяки таким дослідженням лікар може побачити широку клінічну картину захворювання пацієнта. На її підставі ставиться максимально точний діагноз, а також можу виявлятися приховані проблеми.

В основному процес забору аналізів — проста процедура. Тим часом, до неї потрібно відповідально готуватися.

Правила підготовки до аналізу крові

Практично кожній людині, яка звертається в медцентр «МедМікс», призначає таке дослідження як розгорнутий аналіз крові. Тут не потрібно якоїсь особливої ​​підготовки, але все буде потрібно дещо скоригувати свій образ життя.

Перше, що треба зробити — приблизно за добу до процедури повністю відмовитися від вживання алкогольних напоїв і будь-яких продуктів з вмістом спирту. Також рекомендується утриматися на деякий час від куріння або максимально обмежити його.

Є прості правила здачі крові:

Припинити є за 8-12 годин до забору. Потрібно уникати навантаження, у вигляді їжі, тому що це негативно позначається на результаті аналізу. Виняток — коли паркан робиться в екстреному порядку.
Приймаючий ліки пацієнт, який не може від них відмовитися, повинен завчасно попереджати лікаря. Ця людина буде приймати рішення про доцільність проведення дослідження в такому випадку.
Знизити до мінімуму стрес. Приблизно за 24 години людина повинна подбати про власне емоційне тло, прибравши стреси з життя. Рекомендується на цей час взяти вихідний. Так можна розраховувати на максимально достовірну картину стану здоров’я.
Аналіз крові категорично протипоказаний людям, недавно пройшли фізіотерапевтичні процедури. Після їх проходження до дати здачі аналізу повинно пройти мінімум 2 тижні. Інакше доведеться перездавати.
Крім іншого, лабораторні аналізи вимагають від пацієнтів обмеження в раціоні харчування. Безумовно, не потрібно мучити себе голодом, але доведеться відмовитися від жирної і солодкої їжі. Це не призведе до стрес організм і в той же час допомагає отримувати максимально вірні аналізи.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here