1. Весілля під відкритим небом або під шатром
В цьому випадку я зробила помилку в тому, що не поїхала і не подивилася майданчик для урочистості.
Була виїзна церемонія на березі річки і апаратуру поставили не далеко, щоб було все чути гостям. Дуже добре, що ми встигли провести її, так як потім пішов дощ. Мені з діджеєм довелося швидко все зібрати і перенести під намет, де було весільне гуляння, навіть офіціанти нам допомагали. Нас це не врятувало, намет був дірявий, і нам довелося рятувати апаратуру. Можете собі уявити — ну яке там вже було весілля. Загалом, відпрацювали з горем навпіл. ресторан для свадьбы

2. Весілля з 30 осіб, а зал розрахований на 100
І тут є свої мінуси. Апаратура стоїть дуже далеко від президії молодят і мені, як ведучій дуже незручно бігати сім годин туди і назад, та ще й звук літає по всьому залу.
Навіщо замовляти такий великий зал?

3. Зал на 20 осіб, а вирішили помістити 40
Звичайно всі гості помістилися за столом, але танцювати їм ніде, переодягнути для конкурсів теж ніде, ну може бути в туалеті, де власне кажучи, переодягалася я сама. Що там говорити, якщо навіть місця для конкурсів не було і що ж робити в такій ситуації? Діджей з апаратурою ледве помістився біля барної стійки, як-то розмістили світлове обладнання, а мої реквізити валялися невідомо де.

4. Весілля в двох залах
Добре, якщо є два комплекти апаратури це звичайно додаткові гроші з бюджету молодят, але господар пан. Розглянемо варіант, коли у діджея один комплект апаратури.
Він не бачить, що відбувається в залі. Ведуча сама по собі, діджей сам намагається зрозуміти, що відбувається в залі, і яку музику поставити в даний момент. Буває таке, що доводиться переносити апаратуру з одного залу в інший і так все весілля.

5. Весілля в приватному секторі
Був досвід роботи у мене в приватному секторі, я думаю, що більше працювати в таких умовах не доведеться. Наречений пообіцяв зробити курінь для апаратури, але в підсумку його не було. Ви можете собі уявити, яке у мене було розчарування, але свято псувати не хотілося, але коли почалася злива і з апаратурою ледве сховалися в гаражі, то на цьому весілля і закінчилася. Я поїхала після першого застілля, грошей не взяла, завдаток залишився у мене. Дуже не приємна ситуація, коли не створили зовсім умов для роботи.

Підведемо підсумок
Бажано спочатку зустрічатися з ведучою, яка буде у вас на весіллі і вона вам розповість всі ці нюанси і підкаже, який зал краще підібрати для весільного застілля.
Дуже зручно, коли все відбувається в одному залі і для всіх вистачає місця. Є де потанцювати, є де розмістити апаратуру, переодягнутися і для провідної місце розкласти свої реквізити і записи.
Велике прохання для молодят — створюйте приємні умови для роботи всіх своїх підрядників. І вам добре і нам комфортно!

ПОДЕЛИТЬСЯ
Предыдущая статьяЛабораторні аналізи
Следующая статьяApple iPhone

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here