Класифікація і вартість пластикових водостоків

Ціна пластикової водостічної системи залежить від виробника, типу і форми перетину труб:
монтаж водостоков в алматы обійдеться значно дешевше аналогів; спосіб рекомендується для невеликих будинків з односхилим дахом;
Внутрішній організований водостік — оптимальний метод для багатоповерхового будівництва; відноситься до робіт середньої цінової категорії;
Зовнішній організований водовідвід — найбільш популярний варіант; відрізняється значним розкидом цін на матеріали і установку.
Позитивні відгуки про пластикових водостічних системах дозволяють зробити висновки про високу якість матеріалів, простоті монтажу і зносостійкості ПВХ-водовідводів.
водсоток-покрівлі
Як виглядають пластікововие водостоки?

Порівняння основних матеріалів для водостоків

Вибираючи між пластикової чи металевої водостічної системою, власники приватних будинків і забудовники частіше віддають перевагу першому варіанту.
Економічність, універсальність і гнучкість матеріалу дозволяють вибрати систему будь-якої форми і складності.
деталі водостоку
Металеві конструкції можуть виготовлятися з жерсті, нержавійки, міді, оцинкованої сталі і титан-цинку. До загальних недоліків водостоків з металу зараховують не тільки громіздкість і відсутність пластичності, а й схильність до корозії.
Монтаж пластикової водостічної системи вважається менш трудомістким. Після установки можна не боятися поломки труб під час замерзання або їх окислення внаслідок випадання опадів.
Зберегти форму і герметичність водовідводів із пластику допоможуть компенсуючі елементи (компенсатори, обмежувачі і воронки) або гумові ущільнювачі. Інструкція по монтажу пластикових водостічних систем йде в комплекті з устаткуванням. Всі елементи чітко вивірені, тому збірка не викликає труднощі.
Монтаж водостоку своїми руками

Система може монтуватися безпосередньо на покрівлі або збиратися окремо з подальшим насадженням на кронштейни. Короткий алгоритм монтажу:
1. Розмітка відстаней між складовими. В першу чергу монтуються крайні елементи, а далі відстань розподіляється на відрізки рівної довжини;
2. Кріплення кронштейнів. Надати потрібну форму деталей можна за допомогою спеціальних інструментів;
3. Облаштування місць під воронки. Отвір вирізається за допомогою ножівки з дрібними зубцями і згодом зачищається;
4. Фіксація жолобів. Характерне клацання буде ознакою того, що водостік зайняв своє місце;
5. Установка воронок, насадка муфт. Для надійного монтажу буде потрібно спеціальний клей;
6. Кріплення «колін» і поворотів для відведення потоку від фундаменту.
При самостійно монтажі важливо стежити за точністю проведених вимірювань — довжиною відрізків між кронштейнами і кутом кріплення труб.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here