Переваги композитної черепиці Gerard
Завдяки покриттю з гранул натурального каменю, вдається створити ефект справжньої керамічної черепиці. Гранули покриті глазур’ю, яка дає можливість запобігти їх осипання і тим самим дозволяє черепиці на протязі всього терміну служби зберігати свій прекрасний зовнішній вигляд.
Завдяки високому рівню міцності, цей вид покрівлі прекрасно переносить практично будь-які механічні дії, а покриття з алюмінію і цинку забезпечує надійний захист від появи корозії. Описані вище характеристики дозволяють забезпечити неймовірно довгий термін служби, який становить понад 50 років.
Невелика вага черепица в алматы дозволяє значно знизити навантаження на будову, а також вартість необхідної кроквяної конструкції.
Композитна черепиця відрізняється прекрасною стійкістю до сильних перепадів температур і навіть після тривалого впливу УФ-променів зберігає свій відтінок.
Установка композитної черепиці
Монтаж композитної черепиці Gerard повинен починатися з верхньої частини даху. В процесі установки нижній лист вкладається під верхній, який вже закріплено до крокв за допомогою цвяхів.

Для кріплення композитної черепиці можна використовувати як звичайний молоток, так і спеціальний пневматичний пістолет, якщо він є в наявності. За допомогою пневматичного пістолета установку листів можна здійснювати знизу-вгору.

Для того щоб надати встановленої черепиці більш привабливий зовнішній вигляд, слід нанести на капелюшок цвяхів фарбу і посипати їх кам’яною крихтою. Укладання листів здійснюється врівень торців обрешітки, а потім край черепиці відгинається вгору під прямим кутом.
Після установки черепиці, на обрешітки монтується вітрова дошка, а потім зверху вниз здійснюється кріплення планок торців, після чого кінець торцевої планки заливають силіконом і закривають заглушкою.

Фахівці радять довірити установку металочерепиці професіоналам, що володіє необхідним рівнем кваліфікації та великим досвідом роботи. Вартість монтажу композитної черепиці безпосередньо залежить від складності та загальної площі даху.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here