Споруда дерев’яного будинку зі зрубу є зараз дуже популярною послугою і не менш популярною послугою є утеплення. Довгий час на вершині популярності знаходився простий спосіб — конопатка. При цій технології використовувалися натуральні матеріали — джут, пакля, льон. Мінусів багато, птахи постійно клюють і розтягують утеплювач, з часом в ньому можуть заводитися комахи. Також процедуру конопатки доводилося проводити неодноразово.

На зміну приходить новий спосіб — сучасні герметики з технологією «Теплий шов». У цій статті ми дізнаємося основні переваги герметиків для затирання швів:

У 80-х роках в Америці з’явилися перші герметик для деревянного дома Перма-Чинка. Вони підтвердили свою ефективність і зручність! І ось вже на протязі 30 років герметики підтверджують свою перевагу в питанні вибору матеріалів для герметизації будинків з дерева.
Герметик дозволить запобігти потраплянню комах і шкідливих бактерій в матеріал, і в сам будинок. Герметизація швів захищає будинок від вологи, яка утворюється в цвіль і грибок.
Сучасні герметики є екологічні. За їх основу береться акрил, який має водну основу і може застосовуватися всередині і зовні, а також є пожежобезпечні.
Їх довговічність йде від 10 до 25 років! Потрібно тільки звернути увагу на марку герметика. Навіть при невеликому пошкодженні шару герметика можна нанести на ту саму ділянку
Для збереження натурального вигляду будинку герметики можна фарбувати спеціальними акриловими фарбами.
Простота використання герметика також є великим плюсом. Якщо при конопатці доводилося звертатися до справжніх майстрів, заради довгої кропіткої роботи, то з герметиками можна впоратися самостійно, таким чином заощадивши свої кошти.
В даний час є ціла маса якісних герметиків, ми радимо вам звернути увагу на герметики наступних марок: Реммерс, Консеал Сашко, Евротекс і Вепост Вуд. Це найбільш оптимальний вибір, з позитивними відгуками від наших клієнтів і перевірений роками!
У висновку можна з упевненістю сказати — використання високотехнологічних натуральних герметиків, як утеплювача, набагато зручніше застарілого способу — конопатка. Якісні герметики дозволяють заощадити не тільки ваші гроші, а й час!

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here