Застосування повітряних кульок:

Основна функція повітряних кульок дуже проста. Вони прикрашають будь-яку подію. Оформлення повітряними кульками — найпопулярніший спосіб прикраси днів народження. Вони можуть бути використані як для простого прикраси, наприклад, прикрасити двері того місця де буде проходити торжество, так і можна зробити арку, з великої кількості повітряних кульок, через яку будуть приходити всі, хто запрошений на захід. Існує безліч ігор і конкурсів, в яких використовуються повітряні кульки. У деяких випадках повітряні кулі можна використовувати замість прокладок в кранах або як нитку, щоб перев’язати щось. Також іноді кулі застосовують в зовсім несподіваному якості, наприклад, з кульок роблять барабани або використовують як основу для створення елементів декору. .Загалом, повітряні кулі — основа гарного настрою і приємного проведення часу на вечірці.

Типи повітряних кульок:

Існує два основних типи повітряних куль. Латексні повітряні кулі є більш традиційними. Вони зроблені з тонкого латексу, який розширюється при наповненні його повітрям. Інший матеріал — фольга, тонка гнучка поліефірна плівка. Латексні повітряні кульки бувають різних кольорів з різними візуальними ефектами: пастель, металік, декоратор. У той час як кульки з фольги зазвичай блискучі з обробкою графічними малюнками. Латексні повітряні кулі зазвичай круглі, а фольговані кулі можуть бути самих різних форм. Більшість фольгованих кульок наповнюються гелієм, їх перевага перед латексними повітряними кулями полягає в тому, що вони можуть бути використані повторно, а також у них більш тривалий час польоту з гелієм.

Розміри і форми повітряних кульок:

Розміри воздушные шары вимірюються в дюймах. Один дюйм — 2,5 сантиметра. Стандартні розміри: від 3 «до 18» для круглих і 160, 260, 270, 360 для «сосисок». Де: перша цифра означає діаметр повітряної кулі в дюймах, а дві інші довжину.
Кульки з фольги бувають найрізноманітніших форм і розмірів, починаючи від круглих і зірочок, закінчуючи складними фігурами людей і тварин.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here