Львів — одне з кращих місць для любителів нічного життя і розваг «по-дорослому». Місто пропонує туристам величезна кількість розваг з позначкою «18+», що робить його ще більш загадковим. У даній статті мова піде про заклади Львова, увійти в які можуть виключно повнолітні туристи, здатні підтвердити свій вік документально.

історичний нарис

Мало хто знає, що по барельєфам, розміщеним на будинках в центральній частині міста, можна визначити, де в середньовічному Львові перебували закладу «Для дорослих». Разом з тим варто відзначити, що далеко не всі еротичні статуї на стінах древніх будівель були підтвердженням «публічності» вдома, адже в усі часи в цьому місті жило величезна кількість художників, що маскують під еротикою найрізноманітніші алегорії.

Вхід в більшість розважальних закладів ночные клубы львова центр, які відкривають двері відвідувачам після 22:00, вимагає наявності документального підтвердження віку клієнта. При цьому Львів прийнято вважати одним з головних центрів клубного життя України: пересічні дискотеки і вечірки за участю відомих артистів проводяться тут практично щодня, при цьому туристу залишається стежити за афішею концертів і виступів зірок в нічних клубах, щоб не пропустити виступ свого улюбленого артиста. При цьому, «андерграунд» сцена львівських арт-кафе хоча б раз на тиждень збирає величезну кількість шанувальників невідомих, але дуже талановитих музичних колективів міста.

На тлі затишних кав’ярень, невеликих барів і пафосних ресторанів, Malevich виділяється найяскравіше. У закладі є все необхідне для проведення масштабних концертів, презентацій, спортивних подій та фестивалів. Родзинкою клубу Malevich стала велика засклена тераса з панорамою на центр і окрема лаунж-зона на другому рівні.

Зустріти місця, в яких турист може розслабитися по-справжньому, сьогодні, на жаль, вкрай важко. Для того, щоб дізнатися, куди саме слід прямувати за масажем по «особливій» техніці, досить знайти в інтернеті відповідний. При цьому якість надаваних для туристів послуг навряд чи розчарує клієнтів, які, в більшості випадків, йдуть з салонів свіжими, бадьорими і оновленими!

Під час екскурсії по вулиці, яка свого часу нагадувала свій голландський аналог, кожен бажаючий зможе дізнатися про історичні зміни звичаїв львівських жителів. Крім цього, під час подібних екскурсій можна дізнатися про історії кохання і зради, які, до слова, знають далеко не всі жителі цього прекрасного міста.

Таким чином, кожен бажаючий може знайти для себе у Львові саме те, чого він так довго шукав, незалежно від того, чи їде він туди з сім’єю або відправляється в самостійне пригода, адже Львів — це місце, які відкривається туристу з нового боку після кожної подорожі!

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here