Серед безлічі сучасних технологій для обробки фасаду дуже великою популярністю користується вентилируемые фасады.

Використання системи вентильованих фасадів є швидким та відносно дешевим способом додати фасаду будівлі привабливого вигляду. Крім того, така обшивка прекрасно приховує всі дефекти на зовнішній поверхні стін. Процес обшивки дуже схожий на обробку стін пластиком. Між цими матеріалами дуже мало відмінностей. Головна різниця криється лише в каркасі. За всіма іншими параметрами різниці практично немає.

Вентильовані фасади мають чудові тепло- і звукоізоляційні властивості, захищають стіни споруди від атмосферних, температурних та інших впливів навколишнього середовища в будь-яку пору року.

Вентфасади можна застосовувати для облицювання як старих будівель, так і на нові об’єкти, що будуються, тому що для монтажу не вимагає особливої ​​попередньої обробки поверхні стін. А різноманітність матеріалів застосовуваних для облицювання будівель дозволяють реалізувати широкий спектр дизайнерських рішень зовнішнього вигляду і форм фасаду.

Завдяки своїй універсальності вентильовані фасади не мають обмежень по установці, їх можна монтувати на будівлі з дерев’яними, цегляними, кам’яними або бетонними стінами. Конструкції монтуються як на багатоповерхові сучасні будинки, так і на невеликі торгові павільйони.

Сам процес обшивки будівлі досить простий, але тим не менш, до нього потрібно поставитися з усією серйозністю. Весь робочий процес ділиться на кілька етапів. Щоб домогтися максимального результату при мінімальних витратах сил і часу, потрібно виконувати їх в строгій послідовності. У нашій статті ми вирішили розповісти вам про те, як обшити будинок вентильованим фасадом з ДПК.

Отже, в першу чергу ви повинні виконати розмітку, тобто поставити крапки для установки кріпильних елементів. Для цього потрібно від кута будівлі намітити рівні вертикальні лінії через кожні двадцять сантиметрів. Саме по цих лініях і будуть встановлюватися несучі профілі. Між вертикальними лініями потрібно розмітити горизонтальні. Відстань між ними повинна дорівнювати шістдесяти сантиметрів.

Дуже важливо, щоб даний етап був виконаний правильно. Саме від нього залежить кінцевий результат. Тому необхідно скласти детальний план. У ньому потрібно гранично точно вказати, як буде розподілятися матеріал для обробки.

Наступний етап — це установка обрешітки. Саме на ній буде триматися панелі для облицювання фасаду. До даного процесу теж потрібно підійти з усією відповідальністю. Адже від міцності всієї конструкції буде залежати довговічність облицювання. Більш того, під решітку можливо укласти утеплювач, якщо Ваш будинок знаходиться в географічній зоні з сильним зниженням температури взимку. А спекотним літом, такий утеплювач буде служити теплоізоляцією від спекотної жари.

Тут важливо зазначити, що рулонний утеплювач для цього випадку не підійде через те, що він дуже м’який. Такий утеплювач досить швидко втратить свої властивості. До того ж, це може деформувати готовий фасад.

Для надійної фіксації системи вентильованих фасадів потрібно насамперед монтувати первинні елементи. До таких відносяться внутрішні і зовнішні кути, які необхідні для стартових профілів. Коли ці роботи будуть закінчені, можна братися за монтаж самих панелей з ДПК. Несучі панелі завжди встановлюються з кутів. За допомогою рівня потрібно визначити їх точне розташування по вертикальній лінії. Тільки після цього панелі можна кріпити до П-образним кронштейнів. Необхідно встановити два профілі з боків будівлі. Даний етап слід виконувати з особливою увагою.

Монтувати вентильовані панелі фасаду слід зі збереженням невеликого зазору. Будівельники часто називають їх «температурними». Якщо монтувати панелі впритул, то з часом вони можуть роздутися. Як елементи використовують невеликі цвяхи або саморізи. Відзначимо, що кріплення не варто заганяти в поверхню матеріалу до межі. Монтуються панелі завжди внахлест. Для цього їх оснащують спеціальними замками ще на етапі виробництва.

Кожна наступна панель вставляється в замок попереднього ряду. Якщо на панелі є які-небудь ушкодження, то її встановлювати не рекомендується. В іншому випадку весь фасад може вийти перекошеним або змінити форму з часом.

ПОДЕЛИТЬСЯ
Предыдущая статьяВиведення із запою
Следующая статьяХамон

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here