Бренд-Волл використовують в якості фону, на якому учасники великої події фотографуються або дають інтерв’ю ЗМІ. Реклама, розміщена на виставкової стіні, має велику віддачу, коли учасників зустрічі показують по ТБ, друкують в газетах або публікують в інтернеті.

Крім класичного використання на іміджевих заходах, стенд можна використовувати для декорування стін, приховування недоліків і створення стилізованих інтер’єрів, зонування приміщень.
У багатьох торгових центрах встановлений виставковий стенд привертає увагу відвідувачів або служить для спрямування потоку клієнтів в потрібному напрямку. У невеликих театрах і арт-кафе прес-Волл може служити в якості фонового оформлення для сцени.

Чому варто купити прес-Волл?
У бренд-Волл для нанесення рекламних зображень використовують банерну тканину. Вона проста в транспортуванні і монтажі. Її можна з легкістю згорнути в рулон і перевезти на автомобілі. Для того щоб встановити стенд, спершу потрібно змонтувати каркас, який є скелетом конструкції. Потім, на раму розгортають банер і фіксують пластиковими стяжками.

Наша фірма займається изготовление бренд волл з великим запасом міцності і прекрасною якістю виконання. Наші прес-Волл володіють рівною поверхнею, що не дає відблисків, — такий матеріал ідеально підходить для рекламної інформації. В спектрі нашої пропозиції є типові моделі, також ми можемо виготовити бренд-Волл під замовлення.

ПОДЕЛИТЬСЯ
Предыдущая статьяХамон
Следующая статьяСтяжка полів

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here