Перед укладанням підлогового покриття, в старих будинках і нових будівлях проводиться така робота, як стяжка пола СПб, якість виконання якої впливає на підсумковий результат ремонту.

Основні функції стяжки
Найважливішою функцією, яку виконує стяжка підлоги в СПб, є надання йому ідеальної рівності, але крім цього, вона вирішує ряд не менш важливих завдань:

підсилює показники жорсткості та міцності підстави;
підвищує звуко- і теплоізоляційні параметри підлогового покриття;
створює, при необхідності, потрібний ухил;
розподіляє робочі навантаження рівномірно по поверхні;
«Піднімає» підлогу на кілька сантиметрів.
Виконання цих функцій може забезпечити тільки стяжка підлоги СПб, здійснена відповідно до технологічного процесу, тому процес довіряють досвідченим будівельникам.

Види стяжки і основні вимоги до неї
Сьогодні даний вид будівельних робіт може здійснюватися кількома способами. Так, бетонна або цементна стяжка укладається з метою первинного вирівнювання основи, тому застосовується при наявності значних перепадів і нерівностей, висотою від 0,1-0,2 см.

Самовирівнююча стяжка виконується готової пластичної, швидко висихає сумішшю що утворює шар в 2,5-3 см. Вона чудово підходить для квартир в новобудовах і її можна монтувати під самі різні підлогові покриття.

Суха стяжка застосовується для вирівнювання незначних нерівностей із застосуванням додаткових матеріалів — фанерних лаг або гіпсокартонних плит.

В результаті, підстава під монтаж декоративного покриття повинно бути ідеально рівним, міцним, вологостійким, в міру високим і якісним.

Підготовча робота
Технологію укладання визначає вид стяжки, але незалежно від цього фактора, основу слід спочатку очистити від пилу, сміття, а також перевірити його на міцність і зносостійкість. Якщо його якість залишає бажати кращого, старий бетон знімають, обробляють місця з’єднань статі зі стінами піною або герметизуючої пастою. Якщо основа більш-менш нормальне, шар бетону або самовирівнювальною стяжки кладеться товщиною в кілька міліметрів.

Якщо здійснюється суха стяжка, поверхня не знімається, оскільки все одно буде закрита робочим матеріалом.

Після цього визначається висота підстави, і встановлюються маяки, на які орієнтується будівельники при виконанні робочого процесу. І, нарешті, здійснюється стяжка підлоги СПб.

Як бачите, цей процес не можна назвати складним, але довіряти його краще професіоналам, оскільки від якості стяжки залежить зовнішній вигляд і експлуатаційні здатності фінішного декоративного покриття.

New 0 0 0

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here