Питання просте, але часто все ж викликає проблеми у початківців і більш досвідчених вейперов. І справа тут полягає не у виборі смаку або фортеці (хоча і в цьому теж), але в більш серйозні речі, а саме в виборі густоти. У цій статті ми разом розберемося в цих тонкощах.

Співвідношення пропиленгликоля і гліцерину.
Будь-яка рідина для вейпов складається з 4 або 5 компонентів — це гліцерин (самий густий), пропіленгліколь (середній), нікотин (рідкий, але бивютна масла і без нього), ароматизатор (середній, тому що теж складається на 90% з пропіленгліколю ) і води (не завжди є, але самий рідкий компонент).

Перші два компоненти — це до 80% кінцевої рідини для сигарет.
З іншого боку всі сучасні кліромайзери або інші атомайзери (в т.ч. обслуговуються) подають на розігріту спіраль рідина по ваті (синтепону, кремнезему), яка в свою чергу має свої межі смачиваемости. Говорячи простими словами, чм гущі рідина, тим складніше її донести до спіралі.
Виходить, що якщо рідина дуже густа, то вата не буде достатньо волога і підгоратиме, а ви відчуєте смак гаррі при затягуванні.
Важливим параметром так само є розмір отворів по яких рідина надходить на вашу вату, якщо вони маленькі, то і рідина треба підібрати більш рідку (текучу).

ЯК ВИБРАТИ?
Якщо ви сумніваєтеся яка рідина підходить вам, то найбільш простий спосіб — це купити універсальну або «класичну» рідину на нашому сайті https://thevapery.com.ua/. У ній пропіленгліколь і гліцерин приблизно рівні за кількістю. Цей тип маркується як «50% ПГ / 50% ВГ» або аналогічно на латиниці. Буває, що такі рідини взагалі не мають маркування, тому що раніше були тільки такі.
Другий спосіб — запитати у продавця, назвавши свій телевізор атомайзера або використовуваного випарника.

Читати інформацію в мережі або на нашому сайті https://thevapery.com.ua/atomaizery про вашу конкретну модель.
У загальних рисах можна сказати, що якщо у вас невелика або маленька електронна сигарета, то з імовірністю 80% можна припускати, що густі рідини вам не підходять (максимум 50-60% гліцерину).
Сучасні великі атомайзери зазвичай можуть використовувати рідину з вмістом гліцерину до 80%.
Дріпкі можуть випаровувати 80% -е рідини.

ВИСНОВКИ.
Шановні вейпери, будьте уважнішими і освіченіші, щоб не засмучуватися через дрібниці. Гарного дня і до нових зустрічей!

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here