Гідроксиапатит (ГАП) Ca10 (PO4) 6 (OH) 2 — повний хімічний та кристаллохимический аналог мінеральної речовини кістки ссавців, що обумовлює унікальні біологічні властивості ГАП: абсолютну імунну сумісність і биоактивность — здатність стимулювати остеогенез, зрощуватися з кісткою, служити будівельним матеріалом для синтезу кістки і входити до складу кісткової тканини, що заміщає імплантат з ГАП.

β-трикальцийфосфат (β-ТКФ) β-Ca3 (PO4) 2 повний хімічний аналог мінеральної речовини кісткової тканини. Також володіє абсолютною биосовместимостью, але за рахунок невідповідності кристалічної структури і підвищеної розчинності в порівнянні з ГАП, швидше резорбирует в організмі.

Найбільш популярна двухфазная кераміка на основі ГАП і ТКФ, за рахунок створення градієнтної структури імплантату при взаємодії з фізіологічної середовищем. При розчиненні більш розчинної фази ТКФ, зберігається каркас з ГАП, при цьому збільшується його пористість, що призводить до збільшення площі контакту з кістковими клітинами. Цей процес поліпшує протікання регенерації кісткової тканини. Якщо ви шукаєте де придбати Биомин заходьте на наш сайт http://tovrami.com.ua.

Порошок і гранули «Біомін» використовуються в стоматології та ортопедії для усунення кісткових дефектів, активізації репаративних процесів і профілактики післяопераційної атрофії кістки.

Примітки: * — маленька буква «р» -обозначает «гранули»

Оптимальні для даного клінічного випадку форми імплантатів виготовляються на замовлення

Всі наведені марки матеріалу розрізняються за хімічним складом і структурі, що призводить до змін у швидкості резорбції в організмі і в характері біологічної взаємодії.

Матеріали марки Біомін ГЛЗ, Біомін МЛС, Біомін ГТлС мають асептичне дію і можуть використовуватися в гнійної хірургії.

Біомін Т швидше інших видів взаємодіє з кістковою тканиною, але швидко резорбирует. При заповненні великих дефектів необхідно погоджувати швидкість резорбції зі швидкістю репарації кісткової тканини.

Матеріал, легований кремнієм підсилює репаративні процеси за рахунок синергетичного впливу іонів кремнію і кальцію на діяльність кісткових клітин.

Чим менше розмір часток матеріалу, тим швидше проходить взаємодія з кістковою тканиною, але подальший процес регенерації кісткової тканини йде по периферії имплантационного матеріалу тому, що ущільнення частинок між собою перешкоджають проростанню сполучної тканини. Великі пористі гранули швидше проростають по всьому об’єму матеріалу регенерату, але їх незручно використовувати в малих дефектах, крім того, вони менш активні при взаємодії з кістковою тканиною.

Порошок і гранули малого розміру рекомендуються для заповнення порожнин розміром 1-2 см3, при заповненні порожнин 2-10см3 рекомендуються гранули розміром від 1 до 3 мм, при заповненні больее 10 см3 рекомендується використовувати гранули більше 3 мм. Змішання гранул різних за розміром дозволить отримати оптимальне проростання регенерату.

Всі види матеріалу легко піддаються стерилізації паровим і повітряним методами. Біомін не змінює своїх властивостей при багаторазовій стерилізації. У воді не розчиняється. Стійкий від -50 до + 850оС. Термін зберігання 5 років з дня випуску.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here