При виборі фізіодіспенсера чималу роль відіграють нюанси його подальшого обслуговування, тому слід звернути увагу на те, що вдає із себе система фізіодіспенсера, настільки доступні і зручні у використанні його витратні матеріали.

Іригаційні системи для фізіодіспенсера використовуються при дентальної імплантації, вони забезпечують охолодження фрези, а також охолодження тканин при роботі з кісткою. Обов’язкове її зрошення стерильним фізіологічним розчином в процесі свердління запобігає опік поверхні кісткового ложа імплантату, тим самим попереджаючи можливість розвитку некрозу.

Трубки для фізіодіспенсера можуть бути одноразовими або стерилізується. Перші поставляються в стерильних упаковках, як правило, в комплекті з голкою для проколювання кришки ємності з фізіологічним розчином. Останні можуть використовуватися протягом тривалого часу, зрозуміло, при наявності стерилізатора. Якщо вам потрібні трубки для физиодиспенсера NSK заходьте на наш сайт http://tovrami.com.ua.

Іригаційні трубки для фізіодіспенсера одноразового використання з вбудованими тримачами можуть гарантувати зручність процесу лікування і необхідну гігієну.
Спеціальні одноразові трубки для фізіодіспенсера Implantmed використовуються у всіх новітніх продуктах цієї компанії. Ці апарати випускаються з вже вбудованою системою подачі охолоджуючої рідини на приводний інструмент хірургічного наконечника. Іригаційні трубки для фізіодіспенсера старого зразка поставляються в упаковках по 10 штук. Комплект трубок нового зразка (REF 436360) містить 6 примірників. В апаратах Implantmed пропонується можливість використання також стерилізуються багаторазових комплектів. Іригаційна система для фізіодіспенсера NSK поставляється в упаковках по 5 і 10 штук. У нових апаратах японського виробника помпа розташована в доступному місці і установка іригаційного шланга проводиться без зайвих зусиль.

Іригаційні системи для фізіодіспенсера купити за вигідними цінами можна в магазині tovrami.com.ua. У нас завжди в наявності витратні матеріали для апаратів найнадійніших і популярних марок.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here