Футболки з логотипом компанії є незмінним супутником різноманітних виставок, промо акцій, конференцій і корпоративних заходів. Майки й футболки з логотипом користуються незмінним попитом і займають лідируючі позиції серед всіх інших промо сувенірів. Наявність широкої колірної гами дозволяє підібрати колір, найбільш відповідний корпоративному стилю Вашої компанії. Завдяки можливості нанесення зображення різними способами зробити з простої майки або футболки оригінальний і запам’ятовується сувенір. Такий одяг буде ефективним ненав’язливим рекламним носієм. печать на футболках недорого цілком можлива і в Україні, так як замовити цю послугу можна в компанії opium.in.ua.

Майки з принтами
Майки з принтами — це один з найдоступніших способів перетворити звичайних образ в трендовий. Вони використовуються не тільки як одяг, але також в якості реклами, елемента корпоративного стилю, унікального товару або презенту. Використання комплексного підходу до послуги з виготовлення трендової одягу, в тому числі і майок є нашим кредо. Впровадження нових сучасних технологій друку та грамотна цінова політика дозволяє постійно збільшувати нашу клієнтську базу по всій Україні. Нашою головною стратегією є індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Нанесення логотипу на футболки і майки
А якщо майка або футболка матимуть яскравий логотип, то інформація про Вашу компанію неодмінно відкладеться в пам’яті оточуючих на підсвідомому рівні. Друк логотипу на футболках підвищить впізнаваність Вашого бренду. Крім того, це відмінний сувенір для роздачі на різних виставках, який ще довгий час буде нагадувати про Вас. Отже, Ваша реклама буде працювати, залучаючи більше нових клієнтів і утримувати існуючих. Замовити друк логотипу на футболках — значить зробити внесок в стабільне майбутнє компанії, за рахунок залучення потенційних клієнтів.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here