Тип
Пружинний — внутрішній містить пружинные конструкції, які і підтримують тіло людини. Пружинные матраси порівняно дешеві, довговічні (12-20 років), але не занадто комфортні. Згодом такі матраси починають сходити під постійними навантаженнями. Не виключено і ризик коррозії металевих пружин.
Безпружинний — замість пружин містить натуральні та синтетичні еластичні наповнювачі. Беспружинные матраси вигідно відрізняються від пружинних аналогів високим рівнем комфорту, відсутністю скрипу та високими ортопедичними характеристиками (перш за все, рівномірне розподіл навантаження).
Обратной стороною цих достоинств є висока ціна, тривале пристосування (перш за все, повітряні і водяні) і менший термін служби (5-8 років).
До безпружинного матрасу відносяться рідкі види матрасів. Якщо ви шукаєте continental mattress заходьте на наш сайт https://mattress.news і обирайте те що потрібно саме вам.

Водяна — відмінно розподіляє масу тіла, але дуже важка (близько тонни) і вимагає регулярної зміни води (1 раз на 2-3 роки). У разі пошкодження такого матрасу заливають воду в кімнату, а сама продукція ремонту не підлягає. Регулювати жорсткість такого матрасу досить складно.

Воздушный (надувной) — вигідно відрізняється від попереднього варіанта простоти використання: жорсткість матрасу можна змінити за допомогою спеціального компрессора. Из недостатков можна відзначити шум компресора і дуже висока вартість.

Наматрасник — тонкий матрац, що має висоту 2-5 см, який стеліється з верхньої основної матраці. Наматрасник захищає матрац від забруднених та підвищує його експлуатаційні характеристики.

Наматрасник буває двох видів:
топпер — тонкий безпружинний матрац, який робить основну матрац більш м’якою;
футон — нагадує топпер, але відрізняється його толщиною і складом (може входити кілька заповнювачів).

Підматрасник — це тонке неткане покриття, захищає виріб від трения на підставі матрасу та піски. Підматрасник запобігає ковзанню легкого або невеликого матрасу. Це покриття розміщується безпосередньо на підставі матрасу і спеціальним чином фіксується.

Чехол — оболочка матраса, що захищає його від забруднення та інших зовнішніх впливів.
Пружинний блок
Цельный (Bonnel) — залежний пружинний блок, що складається з пружин, пов’язаних між собою вузлами жорсткості та рами. Головне достоинство такого блоку — низька ціна. Блок «Bonnel» неточно повторює вигляд тіла, так як при натисканні на одну пружину, стискаються і сусідні («ефект гамака»). З часом матрац з єдиним блоком починає скрипти.

Плотність залежного пружинного блоку становить 120 пружин на 1 м. кв. Кількість витков пружин в якісному матрасі повинно бути не менш 5. У більш дешевих варіантах цей показник складає 3-4, що негативно впливає на комфортність вироби.

Матраси з блоком «Bonnel» не підходять для повних людей (від 100-110 кг), а також двох людей із значною різницею в вазі (від 20-30 кг) — в цьому випадку людина з меншою вагою буде зриватися до більш важкої сусіди. Не варто використовувати такий матрас і вагітну жінкам, тому що її будуть турбувати рухи, що переходять у сні чоловіка.

Окремі пружины — незалежний пружинний блок: кожна пружина поміщена в спеціальну сумку (карман) з тканини і не впливає на іншу пружину. Ці матраси не скрипят, мають більш тривалий термін служби та кращі ортопедичні властивості, ніж вироби на основі цільного блоку. Основной недостаток — более высокая цена.

Ортопедичні якості визначаються розташуванням пружин та їх щільністю (250-1000 пружин на 1 м 2 кв.). Матраси плотностью 100-256 пружин на 1 м. кв. не відрізняються високим ортопедичним ефектом. Намного краще моделі, у якого цей параметр досягає 500-1000 пружин на 1 м кв.
Пружинные блоки «Pocket Spring» за щільністю підрозділяються на три категорії:
«ТФК» — щільність (250 пружин на 1 м кв.), Максимальна навантаження (110-120 кг);
«Мультимакс» — щільність (500 пружин на 1 м кв.), Максимальна навантаження (120-130 кг);
«Micropocket» — плотність (1000 пружин на 1 м кв.), Максимальна навантаження (140-150 кг). Оптимальний варіант для людей з значною різницею в весі.

Інші параметри пружин:
«ТФК» — діаметр (6 см), висота (12-13 см), толщина проволоки (1.8-2 мм), кількість витков (5-6);
«Мультимакс» — діаметр (4.2 см), висота (13-14 см), толщина проволоки (1.2-1.4 мм), кількість витков (8-10);
«Micropocket» — діаметр (2.6 см), висота (13-14 см), толщина проволоки (0.8-1 мм), кількість витков (12-14).
Также можна зустріти двошаровий блок «Pocket Spring». Такой матрас характеризується ще більшою еластичністю.
Матраси з блоком «Multipocket» бажано вибрати людям, що страждають захворюваннями спинно-мозкової крові. Така модель має придбати душу та тих, хто привик спати на стороні.

Пружинні блоки «Pocket Spring» по розташуванні підрозділяються на три групи:
«Бджолині соти» — пружины розміщені в шахматному порядку. Плотність складає 300 («TFK») або 700 («Multipocket») пружин на 1 м. кв., максимальне навантаження — 140-150 кг. Подібный блок обійдется дешевше, ніж «Micropocket».

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here