У маленьких і в великих садах можна не тільки працювати і захоплюватися справами рук своїх, але і проводити більшу частину вільного часу. І для того щоб з затишком і комфортом проводити час на заміській ділянці необхідно придбати садові меблі і зробити це можна в нашому інтернет-магазині САД-онлайн.

З точки зору використання, садові меблі можна розділити на стаціонарну (тобто ті меблі, які прикрашають ваш сад круглий рік) і складну.

Стаціонарні меблі зручні в маленькому саду до них можна віднести наприклад качели для дачи або ж в тому випадку, коли ви хочете, щоб лава або ваза круглий рік прикрашали ваш сад. А може бути, ви не любите зайвої суєти і вважаєте за краще з року в рік знаходити звичні вам предмети на звичних місцях? — так чи інакше, а важкі чавунні чи вкопані в землю дерев’яні лави і стільці прослужать вам довго.

Якщо на заміській ділянці мало місця або меблями користуються нерегулярно, слід віддати перевагу складних меблів. В такому випадку традиційно користувалися шезлонгами, але останнім часом найбільшим попитом користуються металеві відкидаються крісла і крісла-розкладачки.

Шезлонги — найбільш зручні меблі для відпочинку. Конструкцій їх безліч: дерев’яні, з алюмінієвих труб, з лози і т.п.купить шезлонг можна на нашому сайті sad-online.com.ua.

За стилем садові меблі повинні відповідати заміській ділянці: ультрасучасний стілець буде недоречний поруч з сільським будиночком. Розміри теж важливі: меблі можуть чудово виглядати в каталозі, але виявиться занадто громіздкими для вашого дворика. Якщо місця на садовій ділянці трохи, пошукайте стільці, які можна скласти один в інший або засунути під стіл; в такому випадку швидше підійдуть складні стільці.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here