Прабатьки сучасних сумочок з’явилися ще в стародавні часи — жінки переносили в них їжу і різні речі домашнього побуту. Пізніше до сумки додали ремінці — для зручності. Потім вони стали місцем зберігання грошей. Так як пізніше у чоловіків в одязі з’явилися кишені, то мішечки стали атрибутом жінок. Починаючи з 15-го століття мода на цей аксесуар постійно змінювалася. А ось на початку 19 століття відбулися важливі зміни модних тенденцій — дамську сумочку потрібно було носити в руках. Вже з середини 19-го століття відкрилися перші фабрики з виробництва сумок.

Класифікація сумочок
Крім матеріалу, сумочки відрізняються багатьма факторами. Наприклад, за силуетом дамські сумочки можуть бути різних форм: круглі, квадратні, прямокутні, у вигляді трапеції або трикутника. Також сюди відносяться аксесуари з вільною, мішкуватою формою (як правило, ручна робота).
Є сумки, призначені для носіння на плечі (з довгими ручками або ремінцем), на руці (портфелі або з зовсім короткою ручкою), і біля ліктя (з ручками середньої довжини).

За жорсткості конструкції є також три типи жіночих сумок:
жорсткі — повністю тримають свою форму. В основному, ділові сумочки — валізи, сумка-папка, жіночий портфель;
м’які — тканинні (наприклад, для покупок), зазвичай мають прямокутну форму і дві ручки, іноді — жорстке дно;
напівтверді — найбільш поширені і універсальні, середнє рішення між жорсткою і м’якою сумкою. Підходять на всі випадки життя.
За розміром головне правило для дівчат — підбирати і замовляти жіночу сумку під тип фігури. Для невисоких мініатюрних представниць прекрасної статі підходять компактні сумочки, невеликих розмірів, краще — з короткими ручками. Високим і щільним дівчатам — навпаки, підійдуть великі вироби з довгими ручками.

Замислюючись про те, де можна купити в Києві сумка женские — недорого і зі смаком, зробіть це через інтернет-магазин Arbat, де Вас чекає великий вибір аксесуарів. Відомо, що дівчині потрібно мати кілька сумочок. Ідеально, якщо це будуть:
базова сумка спокійних тонів, краще брендовий, яка буде підходити під всі наряди (не обов’язково чорна — може бути і коричнева, сіра, бежева);
яскрава сумка для створення родзинки в образі (помаранчева, бірюзова, червона, малинова);
модна світла сумочка для літа (біла, бежева);
тканинна пляжна;
вечірня стильна (клатч або футляр).

ПОДЕЛИТЬСЯ
Предыдущая статьяСадові меблі
Следующая статья

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here