Якісна питна вода — запорука здоров’я. Цей постулат в сучасному світі набуває особливого значення. Тому система очищення води для пиття і побутових потреб все частіше стає гострою необхідністю.

Особливо в заміських будинках, де відсутнє централізоване водопостачання. Але не всі власники уявляють собі, де можна придбати ефективні системи очищення води для котеджу. При цьому бажано одночасно отримати грамотну консультацію по установці і експлуатації. При правильній установці і експлуатації такі системи не вимагають постійного обслуговування і заміни фільтруючих елементів. Досить сервісу раз в рік.

Вихід з положення є

Для цього треба звернутися в інтернет-магазин «Filtrus.com.ua», який поставляє різні фільтри для обезжелезивание воды из скважины очищення води зі свердловини і комплектуючі до них. Це молода, що динамічно розвивається, яка спеціалізується на поставках такого потрібного і важливого обладнання, при цьому надаючи різні супутні послуги. В основному це проведення хімічного аналізу води, на підставі якого підбирається система фільтрації води для будинку або дачі, сервісне обслуговування і ремонт подібних установок.

Мешканці, які проживають в заміських будинках, споживають воду зі свердловин або шахтних колодязів. Тому для повноцінної очищення потрібні фільтри, які очищають не тільки від механічних домішок, але і від сірководню або заліза. Повне очищення води зі свердловини може бути досягнута, якщо звернути увагу на перелік всього обладнання, яке пропонує магазин. Постійно в наявності є наступні установки:

Фільтри для свердловин від англійської компанії BWT, в яких відбувається повна сорбція органіки, видаляються надлишки солей марганцю і заліза, а також значно зменшується карбонатні жорсткість води.
Якісне очищення води для будинку здійснюється фільтром повного очищення Organic Classic від американо-українського виробника. У цій установці спеціальний контролер особливим чином регулює витрата реагентів для очищення, що істотно знижує їх вартість.
Непоганими фільтруючими здібностями володіє фільтр для води зі свердловини Гейзер Тайфун ВВ20 від російського виробника.
Пропонуються також різні вугільні фільтри та пристрої для ультрафіолетового знезараження води. Окрему позицію представляють собою різні картриджі, витратні матеріали та фільтруючі завантаження. Універсальний очищувач води для будинку є цілий комплекс, який можна укомплектувати за допомогою консультантів інтернет-магазину «Filtrus.com.ua».

Перш ніж купити таке обладнання, необхідно провести деякі дослідження. Будь-яка система очищення води зі свердловини має відповідні параметри і налаштована на певний вид очищення. Тому необхідний хімічний і бактеріологічний аналіз води. Комплексне очищення води в будинку можлива тільки при наявності цілої системи різних фільтрів і пом’якшувачів води.

У деяких випадках, якщо якість води задовільний, то встановлюють фільтри грубої очистки води для дачі або звичайні пом’якшувачі. Іноді вода з колодязя відповідає всім параметрам, окрім вмісту заліза. Тому має сенс виробляти просте знезалізнення води на дачі, що економічно вигодно.После того, як проведені всі дослідження, можна вибрати відповідне по призначенню і вартості фільтруючий пристрій. Можна купити фільтр грубої очистки в комплексі з вугільним фільтром, що цілком забезпечить ефективну очистку.

Компанія систематично проводить різні акції. Наприклад, якщо треба купити фільтр грубої очистки для свердловини і ціна на сайті здалася високою, то можна просто передзвонити і поторгуватися. Існує можливість безкоштовної доставки по Києву і області. Проточний фільтр і зворотний осмос в Києві монтується безкоштовно. Систематично проводяться сезонні та бонусні знижки.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here