Незадоволеність своєю зовнішністю часто виникає через естетичних дефектів в області носа. Саме з такими скаргами звертаються до пластичного хірурга як молоді жінки, так і чоловіки в «самому розквіті сил». Ринопластика незмінно входить в топ найпопулярніших пластичних операцій, які дозволяють позбутися від ряду недоліків і набути впевненості в завтрашньому дні.

Які проблеми вирішує ринопластика у http://kompaniets.com.ua/plastika_nosa/, і які основні показання до її проведення?
Головною метою ринопластики є створення привабливого зовнішнього вигляду за умови збереження індивідуальних рис обличчя. Тому за методикою проведення операції розрізняють відкриту і закриту ринопластику. Який з видів буде обраний пластичним хірургом, залежить від того, що клієнт хоче виправити: кінчик носа, спинку, горбочок, величину ніздрів або перегородку. Основним показаннями до ринопластиці, як правило, є прагнення пацієнта отримати бажаний косметичний ефект і позбутися від проблем з диханням.

Скільки триває операція, і який реабілітаційний період?
Така операція, як правило, проводиться під загальною анестезією і триває 1-2 години. Реабілітація вимагає 2 тижні, які краще провести в домашніх умовах. Набряк спадає вже через 2 місяці, а ніс приймає остаточну форму через 6 місяців. Ефект від пластики носа приголомшливий, так як досягається повна гармонія між формою носа і іншим обличчям, а отриманий результат триває все життя.

Чи потребує ринопластика особливої ​​передопераційної підготовки? Існують обмеження для проведення операції?
Ринопластика, дійсно, може істотно змінити форму вашого носа, тим не менш, існують певні обмеження на те, що може зробити пластичний хірург виходячи з вашого «оригінального матеріалу» — внутрішнього і зовнішнього будови, а також якості та анатомічних особливостей шкіри носа. Що стосується вікових обмежень, то цю операцію рекомендовано проводити у віці від 18 до 50 років, але рішення про проведення операції приймається в кожному окремому випадку тільки після проходження якісного обстеження.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here