Третє тисячоліття зробило земну кулю зовсім невеликим, і навіть інший кінець світу, якісь Кайманові острови або Нова Зеландія, лежать від нас всього в декількох годинах льоту. Але на Землі є таке місце, що якщо ви побуваєте там, вам не потрібна буде ніяка Пальма-де-Мальорка. Це місце — Крим. Його жителі так і кажуть: за Перекопом землі немає. Той, хто хоча б раз в житті проведе свій відпочинок в Криму, погодиться з ними на все сто відсотків.
Відпочинок в Криму — особлива розмова. Цей півострів тільки на карті здається невеликим — насправді чудес в ньому вистачить на роки подорожей.

Мальовничі водоспади і річки гірського Криму, м’які, немов оксамитові, берега на заході півострова і стрімкі обриви Тарханкуту, прекрасні парки і палаци Південного берега і давня гордість Севастополя і Балаклави. Кожен куточок півострова має своє обличчя, свій настрій — і свого часу року.
Ви хочете відпочити тихо і по-домашньому? Тоді вам на Захід, до Феодосії і Судак, бажано восени, коли основна хвиля відпочиваючих вже спала, а море ще тепле. Вам потрібна романтика і зоряні ночі біля багаття? Прокладайте маршрут на Тарханкут — таких зоряних ночей, як там, не буде ніде.Быстрые и комфортные поездки микроавтобусами, без пеших переходов и пересадок из Украины в Крым. Відпочинок в Криму видався в міжсезоння? Не біда! Поїдьте в Ялту, на Південному березі навіть взимку цвітуть фіалки і в найлютіші морози температура не опускається нижче нуля. Але якщо ви приїхали в Крим влітку, вам потрібно провести свій відпочинок в Євпаторії.

Чим же такий хороший цей місто? Повірте, у відпочинку в Євпаторії чимало плюсів. Вона затишно розташувалася на березі мілководного Каламітської затоки, і саме тут на кримському узбережжі знаходиться найбільша кількість пляжів з золотистим піском. Трохи ближче до Сакам з’явиться галька, берега під Севастополем складені глинистими породами, а Ялта зможе запропонувати бажаючим провести відпочинок в Криму тільки гострі незручні камені. Набагато зручніше ніжитися під ласкавими променями сонця на дрібному, м’якому, чистому піску. Ви ляжете на нього, закриєте очі і подумаєте, що ви десь в Болгарії. Але немає! Ви відкриваєте очі і розумієте, що приїхали на відпочинок до Євпаторії.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here