Рівна білосніжна посмішка сьогодні досягається шляхом застосування сучасних стоматологічних методик, лідерами серед яких вважаються керамічні вініри і люмініри. Завдяки своїм високим якісним і естетичним характеристикам, накладки на зуби дають можливість створювати чудовий косметичний ефект. Відгуки про ефективність виниров можна прочитати в інтернеті. Важливо і те, що установка вінірів гарантує натуральність посмішки, іншими словами, повністю відсутня штучна посмішка. Оскільки кераміка, вживана для реставрації зубів, має схожі з емаллю властивості, аж до світловідбивання, зуби з винирами виглядають так само натурально, як і власні зуби пацієнта. З цієї статті ви дізнаєтеся:

Відновлення естетики зубів за допомогою вінірів.

Види виниров.

Особливості керамічних вкладок.

Відновлення естетики зубів за допомогою вінірів.

Говорячи про реставрацію, варто відзначити, що сучасні технології дозволяють відновити зуб навіть при значному пошкодженні. І, якщо раніше, при великому руйнуванні, зуб видаляли, то сьогодні стоматологи усіма шляхами намагаються зберегти живий зуб і тільки в крайніх випадках проводять видалення. Вініри тут грають найважливішу роль, оскільки завдяки накладок, з’являється можливість позбутися від різного роду дефектів на зубах (відколи, тріщини, плями на емалі, потемніння і жовтизна, щілини між зубами, криві зуби і ін.). Важливо і те, що реставрація здійснюється досить швидко — в залежності від виду винира, відновлення проводиться безпосередньо на прийомі у стоматолога або протягом двох візитів. Більше інформації на нашому сайті https://nanoclinic.com.ua/service/viniryi/.

Найтонші платівки, що ідеально поєднуються з кольором емалі, приховують не тільки естетичні недоліки на поверхні зубів, але і форму і положення зубів. Вініри на зуби перетворюють навіть самі запущені випадки. Так, при наявності кривих, нерівних, скошених зубів, керамічні накладки дають можливість пацієнту знайти білосніжну усмішку і рівний зубний ряд. Варто зазначити, що мова йде про незначні проблеми, якщо проблема в неправильному прикусі, то спочатку необхідно виправити прикус. Серед значних проблем, які можливо вирішити за допомогою накладок, виділяється десневая посмішка. У комплексі з ясенної пластикою і керамічними винирами можна усунути і цей дефект. Крім цього, накладки на зуби вирішують практично всі ті проблеми, перед якими безсило відбілювання. Вініри на зуби наклеюють за допомогою спеціального композитного цементу, який не просто утримує пластинку, а фактично, зростається з нею.

Вініри на зуби не ставлять у випадках, коли пацієнт страждає бруксизмом. Оскільки скреготіння зубами є додатковим навантаженням на вінір, при бруксизмі значно збільшується ризик поломки виниров. Також, накладки не рекомендується ставити, коду у пацієнта є багато пломб на фронтальних зубах. При значному руйнуванні зубів, стоматологи вважають за краще ставити коронки. Крім того, протипоказана реконструкція винирами при неправильному прикусі.

Вініри на зуби діляться на два основних види за матеріалом, з якого вони виготовлені і способу установки. Вініри, які встановлюються, безпосередньо, на зубах пацієнта за один візит називаються терапевтичні накладки з композитів. Матеріали, з яких встановлюються терапевтичні композитні вініри ідентичний матеріалу, з якого виготовляють пломби. Зуби обточують під потрібну товщину і пошарово накладають матеріал, потім накладки шліфують і полірують. Другий вид вінірів називається ортопедичні накладки з кераміки. Такі вініри вимагають більшого часу для виготовлення, і певних професійних навичок доктора. Керамічні ортопедичні накладки встановлюють в кілька етапів.

Спочатку зуб препарують, потім знімають зліпок. За зліпком зубний технік в лабораторії виготовляє керамічні ортопедичні вініри і встановлює їх на гіпсову модель зубів пацієнта. Подібний спосіб дозволяє більш точно і якісно провести реставрацію, оскільки всі маніпуляції здійснюються не в порожнині рота пацієнта, а на штучній моделі. Лікар не обмежений порожниною рота пацієнта і має доступ з різних кутів до конструкції, що значно покращує якість. Матеріал для виготовлення подібних виниров — міцна високоякісна кераміка. Коли процес виготовлення конструкції займає досить великий час, на цей період пацієнтові встановлюють тимчасові вініри.

Після того, як керамічні ортопедичні вініри виготовлені, лікар приміряє їх на зуби пацієнта, переконується в їх відповідно до поставлених завдань (колір, форма, прозорість, взаємодія з сусідніми зубами) і вже потім фіксує постійні вініри за допомогою спеціального композитного цементу. Керамічні ортопедичні вініри на зуби мають ряд переваг, як в плані якості, так і естетики. Відгуки пацієнтів, що носять керамічні вініри, переконують в тому, що саме подібна реставрація найбільш ефективна для відновлення естетики посмішки.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here