Пляжі Затоки — ідеальні кілометри морського щастя
На курорті Затока відпочиваючі традиційно виділяють кілька районів Лиманський, Сонячний, Центральний і Будакська коса. Берегова лінія Затоки неоднорідна, є широкі піщані смуги або маленькі вузькі, є кам’янисті відрізки або бетонні блоки для входу в море. Опис пляжів по районам допоможуть туристам зорієнтуватися у своєму виборі і правильно розпланувати відпустку.

Якщо говорити в цілому, то всі пляжі Затоки вважаються безкоштовними, з розвиненою інфраструктурою, піщаними з пологим входом в воду. Гостиница в затоке. Отель Афродита комфортабельный пятиэтажный комплекс, расположенный в шаговой доступности от пляжа.. Готелі та турбази розташовані на першій лінії від моря, тому труднощів з дорогою до пляжу ніколи не виникає.

Туристів, як правило, хвилює, чи добре відпочивати в Затоці на конкретному пляжі, що там є примітного, як йдуть справи з розвагою і харчуванням, який був прихід в море, наскільки там чисто і зручно з дітьми?

Лиманський район: кращий відпочинок для дітей
Географічно найпершим районом Затоки вважається Лиманський, це перше, що бачать туристи на курорті, тому, як на замовлення природи, пляж в цьому районі вище всяких похвал.

Пляж Лиманського району вважається найширшим — близько 150 метрів, тому навіть при великій кількості відпочиваючих тут не тісно і привільно. Чистий, без сміття та каміння, піщаний, з пологим входом в море Лиманський пляж являє собою ідеальне місце для морського відпочинку з дітьми. У морі немає медуз, лише іноді водорості.

Все турбази та готелі Лиманського району стоять на першій лінії від моря, від головної вулиці до пляжу веде затишна алея з торговими точками. Є хороший ринок, багато кафе і клубів — найвідоміший «Веселі сиськи», атракціони для дітей, всюди встановлені туалетні кабінки.

Сонячної район, або де в Затоці спокійно
Пляж Сонячного району Затоки дуже схожий на Лиманський, але є відмінності. По-перше, він по ширині трохи вже, а в деяких місцях, наприклад, у бази відпочинку «Блик», «У Ксюши», «Хвиля» та у декількох готелів практично відсутній і є великі камені. По-друге, сам пляж трохи брудніше, є дрібне сміття від туристів, необлаштовані, що заростають території баз відпочинку. По-третє, лиман вносить свої корективи: можуть бути комарі, запах болота, медузи.

Однак, вважається, це місце більш респектабельне, проживання і послуги дорожче. Сюди прагнуть туристи за спокійним відпочинком в затишній, негучний обстановці. Якщо планується відпочинок з дітьми, то треба відповідально підійти до вибору турбази, щоб був упорядкований і зручний пляж.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here