Друк на текстилі з кожним днем ​​стає все популярнішим. З технології декорування, що підкреслює стиль і форму тканини, вона перетворилася в широку виробничу галузь. На сьогоднішній день тканину широко використовується в якості зручного якісного рекламного полотна. Завдяки рекламі, виконаної на текстилі, компанії можуть представити свою нову продукцію, зробити упізнаваним корпоративний стиль, слоган, а також розширити партнерську і клієнтську базу.

До найпопулярніших видів носіїв для реклами за допомогою друку на тканині відносяться:

прапори,
перетяжки,
корпоративна символіка на майках, кепках і інших предметах одягу,
банери з текстилю.
Останні більш вигідно виглядають при оформленні торгових місць, ніж банери, виконані на ПВХ-матеріалі. Завдяки високій якості рекламні вироби з тканини можуть використовуватися не тільки всередині приміщень, а й на вулиці. Печать на ткани в Киеве. Компания печати представляет печать на ткани.. Наприклад, прикрашаючи стіни будинків, используясь для маскування фасадів будівель, де проводяться ремонтні роботи. Зважаючи на розвиток друкованих технологій рекламна продукція на текстилі стала більш довговічною, екологічно безпечною, легкої і цікавою.

Друк на тканині використовується не тільки в рекламній індустрії, а й у світі моди, при оформленні дизайну інтер’єрів. Сучасні цифрові друкарські технології зробили процес перенесення зображення більш чітким і акуратним. Тепер є можливість для виконання навіть одиничних замовлень і оперативного внесення змін в колірну гамму і відтінки зображення.

Декорування виробів з текстилю відбувається за допомогою трафаретного і сублімації цифрового друку, що полягає в перенесенні зображень з проміжного матеріалу на тканину під впливом високої температури. Дані технології вимагають значних тимчасових витрат на виробництво готової продукції, а також ряд додаткових матеріалів і наявність спеціального обладнання.

Завдяки руху до повної екологічності друкованих технологій розробляються і випускаються абсолютно безпечні для здоров’я людини водосодержащие чорнило для друку на натуральних тканинах. У відповідь на екологічні потреби, а також на сучасні ринкові умови, компанія HP впровадила абсолютно нову технологію друку з використанням латексних чорнила.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here