Відповідно до еволюційної теорії Дарвіна, справжнього чоловіка відрізняє від мавпи дві ознаки: наявність дружини і заначки. Причому друга ознака постійно доводиться приховувати від першого. Про те, як це зробити, і піде мова далі.

1. Прикріпити жуйкою до внутрішньої поверхні кришки зливного бачка в туалеті. При всіх перевагах у способу один недолік: він загальновідомий.

2. Канцелярський варіант: банкнота акуратно накручується на стрижень від кулькової ручки, після чого стрижень спокійнісінько вставляється назад в ручку. Факти виявлення такої заначки невідомі, але були випадки, коли дружини в ході генерального прибирання просто викидали «зайві», на їхню думку, ручки.

3. Найнадійніший спосіб: одного разу, під час спільного виходу в світ, натякнути дружині, що «це плаття її повнить». Після чого в кишеньку даної сукні можна спокійно складати заначку. Будьте впевнені: дружина до цього плаття більше не доторкнеться! Читайте еще интересные новости на http://lugaland.com/news/interesnoe/1-0-19.

4. Аграрний варіант: копайте землю, копайте! У квіткових горщиках, звичайно ж! І в підготовлене заглиблення кладіть заначку, запаяну в поліетиленовий мішечок. Саме запаяну, щоб грошики НЕ промокли при поливанні квітів!

5. Наукомісткий варіант: прекрасне місце для зберігання заначки — т.зв. «Сідюшнік» системного блоку комп’ютера. Компакт-дисками давно вже ніхто не користується, місце надійне, а в разі, якщо заначка буде виявлена, завжди можна сказати, що, мовляв, «надіслали виграш за перемогу в міжнародному турнірі з інтелектуальних ігор!

6. За плінтусом і під плінтусом: надійні укриття! Головне, самому не забути, де сховав! Обстежити погонні метри плінтуса.

7. Зворотний бік фоторамки: спосіб простий — під втиснуту в рамку фотографію підкладається шматок ватману або іншої щільного паперу і між ними (ватманом і фоткою) ховається заначка. На жаль, цей варіант стільки раз демонстрували в кіно, що всі дружини про нього знають!

8. Під кахельною плиткою: там можна влаштувати цілий сейф! Якщо тільки руки у вас вставлені в потрібне місце за потрібне кінцем. Якщо ж ні, то і не беріться! Уявляєте, як через пару годин приклеєна вами плитка відвалюється, виставляючи на загальний огляд ваші багатства!

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here