Розроблений одним з найбільших виробників мережевого устаткування компанією Huawei роутер B525s-23a, призначений для створення бездротової мережі будинку або офісу з високою швидкістю доступу в мережу Інтернет. Завдяки використанню найбільш передовою на сьогоднішній день технологій бездротового зв’язку LTE Advanced (4G +), роутер B525 здатний забезпечити найбільш швидкісне підключення до мобільної мережі Інтернет на швидкості до 300 Мбіт / с. Крім звичного діапазону частот Wi-Fi мережі 2,4 ГГц, забезпечується також підтримка частоти 5 ГГц, яка здатна забезпечити найбільш стабільне підключення до мережі Wi-Fi. Відзначимо, що найбільш технологічні з сучасних мобільних пристроїв підтримують роботу на даній частоті.

Будучи універсальним пристроєм, роутер HUAWEI B525s-23a Роутер 4G WiFi здатний об’єднати в локальну мережу до 32-х користувачів бездротової Wi-Fi мережі і ще 4-х, що підключаються за допомогою кабелів за технологією Ethernet. Передбачена також можливість створення спільного доступу до пристроїв, що підключаються в USB-порт роутера, наприклад створення спільного мережевого сховища на знімному носії або загальний принтер.
Зовнішній вигляд
Huawei B525 має вертикальну постановку і порівняно невеликі розміри (226х163х52 мм). Вага пристрою становить 370 грам.
На передній панелі пристрою розташовані індикатори:
• живлення;
• режиму мережі (блакитний — 4G, синій — 3G, жовтий — 2G);
• Wi-Fi / WPS;
• LAN / WAN;
• рівня сигналу мережі (чим більше поділок, то кращий зв’язок).
Основні характеристики
4 порту 10/100 / 1000BASE-TX, USB-порт, 802.11b, 802.11g, 802.11n 2.4 ГГц, 802.11n 5 ГГц, 802.11ac, web-інтерфейс управління, FireWall, DHCP-сервер, 2 зовнішні антени

Основні характеристики
Опис Компактний маршрутизатор забезпечує бездротове з’єднання і захист домашньої мережі. Функція WPS допоможе швидко підключити до Вашої мережі нові Wi-Fi пристрої. Строгий дизайн пристрою легко впишеться в будь-який інтер’єр. З вбудованим модемом 3G / 4G (LTE).

ПОДЕЛИТЬСЯ
Предыдущая статьяЦікаві новини
Следующая статьяBitcoin Air

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here