Призначення Кліматичного клапана «Air-Box»:
відновлює повітрообмін, який порушується через відмінну герметичності вікон ПВХ (особливо коли вони закриті), регулює вологість повітря, знижуючи ймовірність появи конденсату, і підтримує здоровий мікроклімат, працюючи автоматично при закритому вікні.

Переваги Кліматичного клапана «Air-Box»:
зберігає тепло-та звукоізоляцію вікна незмінною і забезпечує плавне регулювання припливу повітря. Клапан просто і легко монтувати як в нові так і в уже встановлені вікна. До того ж зовнішній вигляд вікна залишається незмінним. Кліматичний клапан дозволяє за 6-8 годин повністю оновити повітря в приміщенні без порушення вимог по теплозахисту і виключаючи втрати теплової енергії!

Самовентиляція
Повітрообіг призначена для вирішення проблеми високої щільності вікон ПВХ. Сучасні пластикові вікна дуже герметичні. З одного боку це добре — зникають протяги і зберігається тепло в будинку! З іншого боку, в приміщенні підвищується вологість і знижується якість повітря. Кліматичний клапан «Air-Box» м’яко оновлює повітря в приміщенні. Адже вентиляція безпосередньо відноситься до санітарно-гігієнічному станом приміщення в цілому. Кліматичний клапан «Air-Box» забезпечує роботу припливно-витяжної вентиляції тільки при стабільно функціонуючої вентиляції приміщення. Нормована повітропроникність вікна ПВХ, обладнаного кліматичних клапаном «Air-Box», обмежена СНиП 23-02-2003 «Тепловий захист будівель» aluminium ramen en deuren prijzen з метою запобігання зниження температури в приміщенні нижче нормативної в холодну пору року і повинна становити не більше 5,0 кг. / м.кв.ч.

ПЕРЕВАГИ КЛІМАТИЧНОГО клапана «AIR-BOX»:
Перешкоджає утворенню протягів на відміну від звичайного щілинного провітрювання;
Щілинне провітрювання потрібно контролювати, а припливне вентиляційний клапан працює автоматично і безперервно;
При установці клапана на вікно необхідність в контролі провітрювання з Вашого боку відпадає;
Клапан не допускає різких перепадів температур в приміщенні;
Клапан обмежує можливість злому вікна;
Скорочується знос рухомих компонентів вікна.

ПОДЕЛИТЬСЯ
Предыдущая статьяMassage in Kiev

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here